اعظم بحرینی نژاد

اعظم بحرینی نژاد

کارشناس شنوایی سنجی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

ش-1036

درباره‌پزشک

مرکز شنوایی شناسی آوا سمعک به مدت 10 سال فعال می‌باشد، در این مرکز تستهای شنوایی، تعادل، الکتروفیزیولوژی نوزادان و بزرگسالان ، تجویز به روزترین سمعک های دنیا، ساخت انواع قالب گوش انجام می‌شود.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس شنوایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان سید جمال الدین اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس ،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ،کوچه آزمایشگاه رازی ،ساختمان محسن ،طبقه دوم ،واحد 3،آوا سمعک

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اعظم بحرینی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از اعظم بحرینی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اعظم بحرینی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم بحرینی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اعظم بحرینی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اعظم بحرینی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم بحرینی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اعظم بحرینی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اعظم بحرینی نژاد کجا است؟
دکتر اعظم بحرینی نژاد 1 مطب در مطب خیابان سید جمال الدین اسد آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اعظم بحرینی نژاد را ببینید.
+
آیا اعظم بحرینی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم بحرینی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اعظم بحرینی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم بحرینی نژاد متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اعظم بحرینی نژاد چه زمانی است؟
دکتر اعظم بحرینی نژاد از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اعظم بحرینی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اعظم بحرینی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اعظم بحرینی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی اعظم بحرینی نژاد 0 از 5 است.

درباره اعظم بحرینی نژاددکتر اعظم بحرینی نژاد azam bahreininezhad از دکترهای متخصص شنوایی سنجی بندرعباس هستند. مطب اعظم بحرینی نژاد در بندرعباس ،خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ،کوچه آزمایشگاه رازی ،ساختمان محسن ،طبقه دوم ،واحد 3،آوا سمعک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اعظم بحرینی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632244255 - 09176346500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اعظم بحرینی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اعظم بحرینی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اعظم بحرینی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اعظم بحرینی نژاد متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اعظم بحرینی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.