%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

81364

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب مهرآباد جنوبی

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شمشیری، نبش خیابان دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک 215، طبقه 5، واحد 26

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین صحابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین صحابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مهرآباد جنوبی
دکتر نوشین صحابی
دکتر نوشین صحابی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین صحابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین صحابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین صحابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین صحابی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین صحابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صحابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین صحابی کجا است؟
دکترنوشین صحابی مطب مهرآباد جنوبی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین صحابی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین صحابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صحابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین صحابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین صحابی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین صحابی چه زمانی است؟
دکتر نوشین صحابی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین صحابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین صحابی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر نوشین صحابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین صحابی 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین صحابیدکترنوشین صحابی dr nooshin sahabi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نوشین صحابی در تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان شمشیری، نبش خیابان دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، پلاک 215، طبقه 5، واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین صحابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09044448031,02166646136 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین صحابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین صحابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین صحابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین صحابی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین صحابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.