دکتر مسعود ملازاده

دکتر مسعود ملازاده

تخصص جراحی عمومی

لاپاراسکوپی
بندرعباس
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی های گردن، قفسه سینه، شکم ( تیروئید، کیسه صفرا، فتق، همروئید)

پیکرتراشی ( لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی)

زیبایی صورت ( بوتاکس، ژل، جوانسازی)

کد نظام پزشکی

۱۳۴۸۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات رسالت شمالی

آدرس:

بندرعباس ،رسالت شمالی ،چهارراه پردیس ،بالای داروخانه پردیسان ،طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود ملازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود ملازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۵ کاربر)

%۱۰۰
۱۵ کاربر از ۱۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

رسالت شمالی
ملاحظات

ساعت اعلام شده زمان حضور شما در مطب می باشد.

در این مطب فقط خدمات زیبایی انجام میشود.

لطفا بعد از نوبت گیری جهت ویزیت پزشک روزهای شنبه تا چهارشنه بین ساعات 16:00 تا 22:00 با شماره تماس زیر هماهنگ شود.

09026643729

دکتر مسعود ملازاده
دکتر مسعود ملازاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود ملازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود ملازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ملازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود ملازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود ملازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ملازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود ملازاده کجا است؟
دکتر مسعود ملازاده 1 مطب در رسالت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود ملازاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود ملازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ملازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود ملازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود ملازاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود ملازاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود ملازاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود ملازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود ملازاده چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر مسعود ملازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود ملازاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود ملازادهدکتر مسعود ملازاده dr masoud mollazedeh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر مسعود ملازاده در بندرعباس ،رسالت شمالی ،چهارراه پردیس ،بالای داروخانه پردیسان ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود ملازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09026643729 , 07633740387 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود ملازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود ملازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود ملازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود ملازاده تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود ملازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.