%۸۸
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۹۵۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، ساختمان پایدار، طبقه اول، واحد 104

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حسین مرتضوی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۸۸
۷ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
دکتر حسین مرتضوی
دکتر حسین مرتضوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین مرتضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین مرتضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین مرتضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین مرتضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین مرتضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرتضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین مرتضوی کجا است؟
دکتر حسین مرتضوی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین مرتضوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین مرتضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرتضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین مرتضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین مرتضوی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین مرتضوی چه زمانی است؟
دکتر حسین مرتضوی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین مرتضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین مرتضوی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر حسین مرتضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین مرتضوی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین مرتضوی

دکتر حسین مرتضوی dr hosein mortazavi از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر حسین مرتضوی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، ساختمان پایدار، طبقه اول، واحد 104 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین مرتضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122362909 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین مرتضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین مرتضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین مرتضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین مرتضوی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین مرتضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.