%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۴۷۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد، میدان کاج ،سرو شرقی، بعد از خیابان مجد، ساختمان 107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا جوزانی کهن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا جوزانی کهن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
دکتر زهرا جوزانی کهن
دکتر زهرا جوزانی کهن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا جوزانی کهن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا جوزانی کهن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا جوزانی کهن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا جوزانی کهن چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا جوزانی کهن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جوزانی کهن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا جوزانی کهن کجا است؟
دکتر زهرا جوزانی کهن 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا جوزانی کهن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا جوزانی کهن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جوزانی کهن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا جوزانی کهن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا جوزانی کهن متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا جوزانی کهن چه زمانی است؟
دکتر زهرا جوزانی کهن از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا جوزانی کهن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا جوزانی کهن چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا جوزانی کهن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا جوزانی کهن 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا جوزانی کهندکتر زهرا جوزانی کهن dr zahra joozani kohan از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر زهرا جوزانی کهن در تهران ، سعادت آباد، میدان کاج ،سرو شرقی، بعد از خیابان مجد، ساختمان 107، بالای داروخانه مونا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا جوزانی کهن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122378059-02122707553-02122060026 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا جوزانی کهن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا جوزانی کهن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا جوزانی کهن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا جوزانی کهن تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا جوزانی کهن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.