%98
پیشنهاد(از 36 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13

تلفن:02166917185

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد کمپانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد کمپانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%98
35 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند

زهر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیارخوش برخوردی هستن و در بیمارستان طبی کودکان فعالیت دارند.

رهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خوب مهربون پسر کوچولوی منو اول خدا بعد دادمش دست این دکتر عزیز خدا به خودشون و خانوادشون شادی ببخشه

سارینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کمپانی بسیار دکتر خوبی هستند

آرتین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی و مهربان و بادرک

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزاد کمپانی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد کمپانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد کمپانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد کمپانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد کمپانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد کمپانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد کمپانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد کمپانی کجا است؟
دکتر فرزاد کمپانی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد کمپانی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد کمپانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد کمپانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد کمپانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد کمپانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد کمپانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد کمپانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد کمپانی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر فرزاد کمپانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد کمپانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد کمپانیدکتر فرزاد کمپانی dr farzad kompani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرزاد کمپانی در تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، پایین تر از بیمارستان امام خمینی، نبش خیابان طوسی، پلاک 26، طبقه اول، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد کمپانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166917185 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد کمپانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد کمپانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد کمپانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد کمپانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های خون و سرطان کودکان (هماتولوژی، آنکولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد کمپانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.