%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز، روبه روی بیمارستان امام خمینی، ساختمان 370، واحد 4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا بیرانوند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا بیرانوند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گل طلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی محترم وباسواد و مردمی

روح انگیز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام خانم دکتربیرانوندرویکی از دوستان معرفی کرده بودن که به گفته ایشون خواهرزادشون که در آستانه زمینگیر شدن بودند از پوکی استخوان وآرتروز توسط خانم دکتر تحت مداواهستن وکلی تغییر کرده شرایط جسمانیشون من اولین ویزیت رو دیروز رفتم اما واقعا برخورد عالی دارند کامل معاینه میکنند وبرای بیمار وقت میگذارند به امید خدا روند درمانم کاملتر بشه حتما مجددا نظرمو میگذارم.در حدیک بار ویزیت من راضی بودم ضمن تشکر از منشی خانم دکتر وبرخورد خوبشون آرزوی موفقیت برای هردوبزرگوار دارم.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله ایی هستن و تشخیص عالیشون...

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری. مهربان و دلسوز وعالی وباتجربه

رضا رضوانی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام ایشان به معنی واقعی خانم دکتر هستند پزشک ماهر و وارسته و تعلیم'تربیت خوب شخصیت ممتازی را دارا هستند .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماندانا بیرانوندسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا بیرانوند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا بیرانوند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا بیرانوند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا بیرانوند چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا بیرانوند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا بیرانوند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا بیرانوند کجا است؟
دکتر ماندانا بیرانوند 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا بیرانوند را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا بیرانوند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا بیرانوند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا بیرانوند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا بیرانوند متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا بیرانوند چه زمانی است؟
دکتر ماندانا بیرانوند از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا بیرانوند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا بیرانوند چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر ماندانا بیرانوند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا بیرانوند 5 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا بیرانونددکتر ماندانا بیرانوند dr mandana biranvand از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر ماندانا بیرانوند در تهران، انتهای بلوار کشاورز، روبه روی بیمارستان امام خمینی، ساختمان 370، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا بیرانوند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166931568,02166907121 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا بیرانوند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا بیرانوند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا بیرانوند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا بیرانوند متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا بیرانوند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.