%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان

اطلاعات مطب دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، کوچه 11، مجتمع پردیس2، طبقه دوم، واحد 222

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بنفشه صداقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه صداقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اسرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارخوش اخلاق وبا حوصله دونوبت مراجعه داشتم راضی بودم دکترهم از لحاظ اخلاق وهم تخصص عالی هستن

سامیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی راضی بودم و دکتر خوبی هست

مهراب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه چیز عالی بود چون تشخیصشون عالی بود وچکاب کامل انجام میدهند فقط دوست داشتم چون دکتر صداقت متخصص کودکان هستند دربرخورد بابچه ها از الفاظ عزیزم و... استفاده کنند وبا زبان کودکانه با بچه ها برخورد کنند

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خوبی با بچه ام داشتندورلهنماییهاشون خیلی دقیق و موثر بود

آروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقت کافی برای معاینه بیمار گذاشت وبیماری رو تشخیص دادند و پزشک دلسوز و خوش برخوردی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بنفشه صداقت


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه صداقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه صداقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه صداقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه صداقت چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه صداقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه صداقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه صداقت کجا است؟
دکتر بنفشه صداقت 1 مطب در مطب دروازه شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بنفشه صداقت را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه صداقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه صداقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه صداقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه صداقت متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های روماتولوژی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه صداقت چه زمانی است؟
دکتر بنفشه صداقت از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه صداقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه صداقت چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بنفشه صداقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه صداقت 5 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه صداقتدکتر بنفشه صداقت dr banafsheh sedaghat از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر بنفشه صداقت در اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، کوچه 11، مجتمع پردیس2، طبقه دوم، واحد 222 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه صداقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09229214677,03136210220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه صداقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه صداقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه صداقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه صداقت متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های روماتولوژی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه صداقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.