دکتر فاطمه حسانی

دکتر فاطمه حسانی

تخصص کودکان و نوزادان

بوشهر

کد نظام پزشکی

131215

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر ،خیابان سنگی ،روبروی بانک پارسیان

تلفن:07733535896

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • کارمندان دولت
  • سایر اقشار
  • ایرانیان
  • روستاییان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه حسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه حسانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه حسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه حسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه حسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه حسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه حسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه حسانی کجا است؟
دکتر فاطمه حسانی 1 مطب در خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه حسانی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه حسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه حسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه حسانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه حسانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه حسانی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه حسانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه حسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه حسانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه حسانیدکتر فاطمه حسانی dr fatemeh hesani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر فاطمه حسانی در بوشهر ،خیابان سنگی ،روبروی بانک پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه حسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733535896 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه حسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه حسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه حسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه حسانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه حسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.