%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر ،خیابان سنگی ،جنب مسجد توحید ،ساختمان بانک شهر ،طبقه پنجم ،واحد 501

تلفن:09334445326

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهروز معصوم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهروز معصوم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بهترین پزشک اطفال در استان هم از منظر دانش، هم اخلاق و هم پیگیری

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن بسیار با حوصله و با دقت و دارای دانش فراوان

پندار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر مجرب هستند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار ریلکس و متواضح و علم و اطلاعات و تجربه در خصوص تشخیص بیماری نحوه مصرف و موارد مورد نیاز دارو چگونگی نوع مصرف و طول دوره مصرف و.... خلاصه امر کارشون درسته پولشون حلال...

سهند
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با شخصیت

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهروز معصوم
نوبت مطب خیابان سنگی
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر ،خیابان سنگی ،جنب مسجد توحید ،ساختمان بانک شهر ،طبقه پنجم ،واحد 501
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهروز معصوم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهروز معصوم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهروز معصوم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهروز معصوم چقدر است؟
هزینه ویزیت شهروز معصوم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهروز معصوم کجا است؟
دکتر شهروز معصوم 1 مطب در خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهروز معصوم را ببینید.
+
آیا دکتر شهروز معصوم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهروز معصوم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهروز معصوم متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهروز معصوم چه زمانی است؟
دکتر شهروز معصوم از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهروز معصوم چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر شهروز معصوم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهروز معصوم 5 از 5 است.

درباره دکتر شهروز معصومدکتر شهروز معصوم dr shahroz masom از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر شهروز معصوم در بوشهر ،خیابان سنگی ،جنب مسجد توحید ،ساختمان بانک شهر ،طبقه پنجم ،واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهروز معصوم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09334445326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهروز معصوم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهروز معصوم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهروز معصوم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهروز معصوم متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهروز معصوم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.