%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۶۶۳۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر ،خیابان سنگی ،جنب مسجد توحید ،ساختمان بانک شهر ،طبقه پنجم ،واحد 501

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهروز معصوم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهروز معصوم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان سنگی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهروز معصوم، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شهروز معصوم
دکتر شهروز معصوم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهروز معصوم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهروز معصوم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهروز معصوم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهروز معصوم چقدر است؟
هزینه ویزیت شهروز معصوم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهروز معصوم کجا است؟
دکتر شهروز معصوم 1 مطب در خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهروز معصوم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهروز معصوم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهروز معصوم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهروز معصوم متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهروز معصوم چه زمانی است؟
دکتر شهروز معصوم از روز جمعه 15 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز معصوم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهروز معصوم چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر شهروز معصوم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهروز معصوم 5 از 5 است.

درباره دکتر شهروز معصومدکتر شهروز معصوم dr shahroz masom از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر شهروز معصوم در بوشهر ،خیابان سنگی ،جنب مسجد توحید ،ساختمان بانک شهر ،طبقه پنجم ،واحد 501 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهروز معصوم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09334445326 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهروز معصوم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهروز معصوم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهروز معصوم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهروز معصوم تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهروز معصوم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.