%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

کد نظام پزشکی

70771

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب چهارراه فلسطین

آدرس:

اصفهان ، چهارراه فلسطین ، ابتدای خیابان فردوسی ، ساختمان حکیم ، طبقه دوم ، واحد 15

اطلاعات مطب بروجن

آدرس:

بروجن، بلوار بوعلی، مجتمع ابن سینا، طبقه ۳

تلفن:09130305445

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پدرام یوسفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پدرام یوسفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه فلسطین
ملاحظات

بیماران محترم توجه فرمایید، شماره همراه مطب چهارره فلسطین 09130304142 تنها از طریق پیامک پاسخگو می باشند. 

مطب بروجن
دکتر پدرام یوسفی
دکتر پدرام یوسفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پدرام یوسفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پدرام یوسفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پدرام یوسفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پدرام یوسفی چقدر است؟
هزینه ویزیت پدرام یوسفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام یوسفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پدرام یوسفی کجا است؟
دکترپدرام یوسفی مطب چهارراه فلسطین و مطب بروجن مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پدرام یوسفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پدرام یوسفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام یوسفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پدرام یوسفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پدرام یوسفی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پدرام یوسفی چه زمانی است؟
دکتر پدرام یوسفی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پدرام یوسفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پدرام یوسفی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر پدرام یوسفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پدرام یوسفی 5 از 5 است.

درباره دکتر پدرام یوسفیدکترپدرام یوسفی dr pedram yousefi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر پدرام یوسفی در اصفهان ، چهارراه فلسطین ، ابتدای خیابان فردوسی ، ساختمان حکیم ، طبقه دوم ، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پدرام یوسفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130304142,03132206651 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پدرام یوسفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پدرام یوسفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پدرام یوسفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پدرام یوسفی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پدرام یوسفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.