%۹۷
پیشنهاد(از ۵۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۶۶۸۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، واحد 503

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسعد مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسعد مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۸ کاربر)

%۹۷
۵۶ کاربر از ۵۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، زمان انتظار شما با توجه به روند کاری هر مطب غیر قابل پیشبینی می باشد. خواهشمندیم صبور باشید.  

دکتر اسعد مرادی
دکتر اسعد مرادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسعد مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسعد مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسعد مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسعد مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسعد مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسعد مرادی کجا است؟
دکتر اسعد مرادی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسعد مرادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسعد مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسعد مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسعد مرادی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی (اوروانکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسعد مرادی چه زمانی است؟
دکتر اسعد مرادی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسعد مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسعد مرادی چقدر است؟
تا کنون 58 نفر به دکتر اسعد مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسعد مرادی 5 از 5 است.

درباره دکتر اسعد مرادیدکتر اسعد مرادی dr asaad moradi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر اسعد مرادی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، واحد 503 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسعد مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122363336 , 02122373980 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسعد مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسعد مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسعد مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسعد مرادی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسعد مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.