%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص طب فیزیکی ، توانبخشی و نوار عصب و عضله

درمان دردهای ستون فقرات ، کمر ، گردن ، پشت ، سیاتیک و دیسک

کد نظام پزشکی

30477

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ، خیابان سعادت آباد ، میدان کاج ، سرو شرقی ، مجتمع پایدار ، پلاک 74 ، طبقه 6 ، واحد 606

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجیب بیرجندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجیب بیرجندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

دکتر مجیب بیرجندی
دکتر مجیب بیرجندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجیب بیرجندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجیب بیرجندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجیب بیرجندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجیب بیرجندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجیب بیرجندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجیب بیرجندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجیب بیرجندی کجا است؟
دکترمجیب بیرجندی مطب خیابان سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجیب بیرجندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجیب بیرجندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجیب بیرجندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجیب بیرجندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجیب بیرجندی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجیب بیرجندی چه زمانی است؟
دکتر مجیب بیرجندی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجیب بیرجندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجیب بیرجندی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مجیب بیرجندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجیب بیرجندی 4 از 5 است.

درباره دکتر مجیب بیرجندیدکترمجیب بیرجندی dr mojib birjandi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر مجیب بیرجندی در تهران ، خیابان سعادت آباد ، میدان کاج ، سرو شرقی ، مجتمع پایدار ، پلاک 74 ، طبقه 6 ، واحد 606 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجیب بیرجندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022214733 , 02122147334 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجیب بیرجندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجیب بیرجندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجیب بیرجندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجیب بیرجندی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجیب بیرجندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.