دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نسرین فراروز

دکتر نسرین فراروز

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

111344

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین خیابان رشید و چهارراه تیرانداز،ساختمان زرین، پلاک ۲۱۹، طبقه ۴، واحد۲۷

تلفن:02177731681

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین فراروز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین فراروز
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین خیابان رشید و چهارراه تیرانداز،ساختمان زرین، پلاک ۲۱۹، طبقه ۴، واحد۲۷


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین فراروز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین فراروز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین فراروز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین فراروز چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین فراروز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین فراروز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین فراروز کجا است؟
دکتر نسرین فراروز 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین فراروز را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین فراروز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین فراروز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین فراروز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین فراروز متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین فراروز چه زمانی است؟
دکتر نسرین فراروز از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین فراروز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین فراروز چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین فراروز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین فراروز 0 از 5 است.
درباره دکتر نسرین فراروز


دکتر نسرین فراروز dr nasrin fararoz از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر نسرین فراروز در تهران، تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین خیابان رشید و چهارراه تیرانداز،ساختمان زرین، پلاک ۲۱۹، طبقه ۴، واحد۲۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین فراروز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177731681 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین فراروز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین فراروز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین فراروز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین فراروز متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین فراروز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.