دکتر فرحناز حریرفروشان

دکتر فرحناز حریرفروشان

تخصص داخلی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

31737

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه اصفهان ، ساختمان بوعلی ، طبقه اول

تلفن:03132227441

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز حریرفروشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز حریرفروشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز حریرفروشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز حریرفروشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز حریرفروشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز حریرفروشان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز حریرفروشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز حریرفروشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز حریرفروشان کجا است؟
دکترفرحناز حریرفروشان مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرحناز حریرفروشان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز حریرفروشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز حریرفروشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز حریرفروشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز حریرفروشان متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز حریرفروشان چه زمانی است؟
دکتر فرحناز حریرفروشان از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز حریرفروشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز حریرفروشان چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فرحناز حریرفروشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز حریرفروشان 5 از 5 است.

درباره دکتر فرحناز حریرفروشاندکترفرحناز حریرفروشان dr farahnaz harir foroshan از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر فرحناز حریرفروشان در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، جنب داروخانه اصفهان ، ساختمان بوعلی ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز حریرفروشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132227441 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز حریرفروشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز حریرفروشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز حریرفروشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز حریرفروشان متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز حریرفروشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.