دکتر حمید مستعلی

دکتر حمید مستعلی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

67737

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران،خیابان رسالت،چهار راه رشید،جنب بانك ملی

تلفن:02177700753

بیمه‌های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید مستعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید مستعلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید مستعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید مستعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید مستعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید مستعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید مستعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مستعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید مستعلی کجا است؟
دکتر حمید مستعلی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید مستعلی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید مستعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مستعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید مستعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید مستعلی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید مستعلی چه زمانی است؟
دکتر حمید مستعلی از روز پنجشنبه 13 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید مستعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید مستعلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمید مستعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید مستعلی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمید مستعلیدکتر حمید مستعلی dr hamid mostali از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر حمید مستعلی در تهران،خیابان رسالت،چهار راه رشید،جنب بانك ملی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید مستعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177700753 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید مستعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید مستعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید مستعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید مستعلی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید مستعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.