دکتر حسین ابدالی

دکتر حسین ابدالی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک
اصفهان
%۹۰
پیشنهاد(از ۳۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دانشیار دانشگاه

فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و جمجمه از آمریکا

کد نظام پزشکی

۲۹۲۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ

آدرس:

اصفهان ، چهارباغ بالا ، مقابل هتل پل ، مجتمع کوثر ، فاز دوم ، طبقه چهارم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین ابدالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین ابدالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۰ کاربر)

%۹۰
۲۷ کاربر از ۳۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چهارباغ
دکتر حسین ابدالی
دکتر حسین ابدالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین ابدالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین ابدالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین ابدالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین ابدالی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین ابدالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ابدالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین ابدالی کجا است؟
دکتر حسین ابدالی 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین ابدالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین ابدالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ابدالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین ابدالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین ابدالی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین ابدالی چه زمانی است؟
دکتر حسین ابدالی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین ابدالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین ابدالی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر حسین ابدالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین ابدالی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین ابدالیدکتر حسین ابدالی dr hosein ebdali از دکترهای متخصص فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین ابدالی در اصفهان ، چهارباغ بالا ، مقابل هتل پل ، مجتمع کوثر ، فاز دوم ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین ابدالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136205050 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین ابدالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین ابدالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین ابدالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین ابدالی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین ابدالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.