دکتر سارا رحیمیان

دکتر سارا رحیمیان

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

73796
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح ومتخصص چشم

درمان بیماری‌های چشم، تجویز عینک و لنز تماسی، جراحی های چشم شامل کاتاراکت، لازک ولیزیک، ‌بلفاروپلاستی، ناخنک، انسداد مجاری اشکی.

در مطب تعیین عینک و لنز، عینکسازی، ساخت و آماده کردن عینک و لنز تماسی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان آفتاب و بیمارستان صدر.

آدرس اینستاگرام: dr_sara_rahimian 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،روبروی بیمارستان تهرانپارس،نرسیده به فلکه سوم،ساختمان پزشکان 159 ،طبقه2

تلفن:02177871987

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا رحیمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا رحیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پیشنهاد می کنم. البته فعلا در حال درمان.

آراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان و باحوصله و تشخیص خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا رحیمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا رحیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا رحیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا رحیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا رحیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا رحیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رحیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا رحیمیان کجا است؟
دکتر سارا رحیمیان 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا رحیمیان را ببینید.
+
آیا دکتر سارا رحیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رحیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا رحیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا رحیمیان متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا رحیمیان چه زمانی است؟
دکتر سارا رحیمیان از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا رحیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا رحیمیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سارا رحیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا رحیمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا رحیمیاندکتر سارا رحیمیان dr sara rahimiyan از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر سارا رحیمیان در تهران،تهرانپارس،روبروی بیمارستان تهرانپارس،نرسیده به فلکه سوم،ساختمان پزشکان 159 ،طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا رحیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177871987 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا رحیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا رحیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا رحیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا رحیمیان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا رحیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.