دکتر رامین نصر

دکتر رامین نصر

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

تهران

کد نظام پزشکی

41066
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران،سعادت آباد،خیابان 25 (قره تپه ای)،پلاک 6،زنگ 3،واحد 3

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین نصر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین نصر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده هستند از همه نظر

رایان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبور خوش برخورد و باسواد

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش رفتار، باتجربه و عالی میباشد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رامین نصرسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین نصر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین نصر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین نصر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین نصر چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین نصر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نصر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین نصر کجا است؟
دکتر رامین نصر 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامین نصر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین نصر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نصر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین نصر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین نصر متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین نصر چه زمانی است؟
دکتر رامین نصر از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین نصر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین نصر چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رامین نصر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین نصر 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین نصردکتر رامین نصر dr ramin nasr از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر رامین نصر در تهران،سعادت آباد،خیابان 25 (قره تپه ای)،پلاک 6،زنگ 3،واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین نصر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188689693 , 02188689694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین نصر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین نصر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین نصر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین نصر متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین نصر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.