دکتر آرزو آقایی اقدم

دکتر آرزو آقایی اقدم

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

64609
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرزو آقایی اقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو آقایی اقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بسیار با دقت بهترین دکتر زنان هستن تشخیصشون عالی هست

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار حاذق و مهربان، داروهایی که تجویز کردند خداروشکر ب یک ماه نکشیده با تنبلی تخمدان ک داشتم باردار شدم

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیارررر مهربان و دوست داشتنی پزشک حاذق و ماهر من که بسیار راضی هستم و به همه خانم ها که دنبال پزشک زنان هستند پیشنهاد میدم به قدری برخوردشون خوبه و گرم که احساس می کنید چندین سال همو می شناسید

دلوین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

داروها تاثیر گذار و توضیحات عالی بود.

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام واقعا هانم دکتر آقایی عالی هستن و خوش رو و واقعا برا بیمارهاش وقت میذارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرزو آقایی اقدمسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو آقایی اقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو آقایی اقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو آقایی اقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو آقایی اقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو آقایی اقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو آقایی اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو آقایی اقدم کجا است؟
دکتر آرزو آقایی اقدم 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو آقایی اقدم را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو آقایی اقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو آقایی اقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو آقایی اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو آقایی اقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو آقایی اقدم چه زمانی است؟
دکتر آرزو آقایی اقدم از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو آقایی اقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو آقایی اقدم چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر آرزو آقایی اقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو آقایی اقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو آقایی اقدمدکتر آرزو آقایی اقدم dr arezoo aghaei aghdam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آرزو آقایی اقدم در تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ( چهارراه اشراق ) ، ابتدای خیابان فرجام ، پلاک 31 ، جنب بانک ایران زمین ، طبقه اول ، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو آقایی اقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09376899683 , 02177741623 , 02177719244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو آقایی اقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو آقایی اقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو آقایی اقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو آقایی اقدم متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو آقایی اقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.