%84
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

اینستاگرام پزشک : dralirezaabedi

وبسایت پزشک : www.drzegil.com 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، ابتدای کوی عالم آرا (کوچه پارکینگ افتخار)، مجتمع تجاری عالم آرا ، طبقه اول ، واحد 103

تلفن:09130001480

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا عابدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا عابدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%84
15 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محمود
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام اخلاق خوبی دارن ولی پروستات مرا عمل باز کردند، بسیار با خونریزی شدید و درد فراوان همراه بود................

اوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خیلی خوب و با حوصله هستن و کارتو سریع و دلسوزاته انجام میدهند واقعا دستشون درد نکنه ی منشی خوب هم مثل خودشون دارن

رحیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بر خورد آقای دکتر در رابطه با شنیدن مشکل بیمار و توضیحات آقای دکتر در رابطه با مشکل به بیمار و راهنمایی دقیق جهت رفع بیماری ضمنا آقای دکتر خوش اخلاق و با حوصله هستند

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با تجربه و خوش اخلاق

نصرالاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک باتجربه ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا عابدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا عابدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا عابدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا عابدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا عابدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا عابدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا عابدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا عابدی کجا است؟
دکتر علیرضا عابدی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا عابدی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا عابدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا عابدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا عابدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا عابدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا عابدی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا عابدی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا عابدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا عابدی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر علیرضا عابدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا عابدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا عابدیدکتر علیرضا عابدی dr alireza abedi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا عابدی در اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، ابتدای کوی عالم آرا (کوچه پارکینگ افتخار)، مجتمع تجاری عالم آرا ، طبقه اول ، واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا عابدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130001480 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا عابدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا عابدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا عابدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا عابدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا عابدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.