دکتر ارسلان مهدی پور

دکتر ارسلان مهدی پور

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

19540
%93
پیشنهاد(از 42 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپارس،فلکه سوم،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان 159

تلفن:02177867970

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارسلان مهدی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارسلان مهدی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 42 کاربر)

%93
39 کاربر از 42 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

نوید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در یک کلمه فوق العاده. بسیار انسان شریف و حرفه ای هستند. برخوردشون عالی بود بشدت توصیه میکنم. هم خودشون هم پرسنل مطب بسیار خوش برخورد و محترم هستند. خدا برکت بده بهشون

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیییییی

بهزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یه کلمه بگم ایشون مرزهای انسانیتو رد کردند و فوق انسان هستند پیشنهاد میکنم حتما ایشونو ببینید....

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اوکی بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ارسلان مهدی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارسلان مهدی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارسلان مهدی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارسلان مهدی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارسلان مهدی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت ارسلان مهدی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهدی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارسلان مهدی پور کجا است؟
دکتر ارسلان مهدی پور 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ارسلان مهدی پور را ببینید.
+
آیا دکتر ارسلان مهدی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهدی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارسلان مهدی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارسلان مهدی پور چه زمانی است؟
دکتر ارسلان مهدی پور از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارسلان مهدی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارسلان مهدی پور چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر ارسلان مهدی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارسلان مهدی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر ارسلان مهدی پوردکتر ارسلان مهدی پور dr arsalan mehdipor از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر ارسلان مهدی پور در تهران،تهرانپارس،فلکه سوم،روبروی بیمارستان تهرانپارس،ساختمان 159 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارسلان مهدی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177867970 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارسلان مهدی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارسلان مهدی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارسلان مهدی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارسلان مهدی پور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارسلان مهدی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.