دکتر هما طباطبایی

دکتر هما طباطبایی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

تهران

کد نظام پزشکی

55102
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بین میرداماد و ظفر، روبروی بیمارستان ولیعصر، برج پیروز، واحد 803

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هما طباطبایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هما طباطبایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سلطان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حاذق، دلسوز ،باسواد

راحله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار حاذق ودرعین حال بسیارخوش اخلاق هستند

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان بسیار دکتر توانمند و در تشخیص حرفی بودند و بسیار نسبت به حرفه و تخصصشان مسلط هستند و ضمنأ بسیار پزشک مردمی ودلسوز نسبت به بیمارانشان هستند .

عصمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تقریبا ۱۵سالی است که دکتر پدرم بودن الانم دکتر مادرم هستند ی چشم عمل کردن یکی دیگر تحت نظر دکتر هست

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر هما طباطبایی
نوبت مطب میرداماد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، بین میرداماد و ظفر، روبروی بیمارستان ولیعصر، برج پیروز، واحد 803
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما طباطبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما طباطبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما طباطبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما طباطبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت هما طباطبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما طباطبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما طباطبایی کجا است؟
دکتر هما طباطبایی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هما طباطبایی را ببینید.
+
آیا دکتر هما طباطبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما طباطبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما طباطبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما طباطبایی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما طباطبایی چه زمانی است؟
دکتر هما طباطبایی از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هما طباطبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما طباطبایی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر هما طباطبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما طباطبایی 5 از 5 است.

درباره دکتر هما طباطباییدکتر هما طباطبایی dr homa tabatabaie از دکترهای متخصص شبکیه (ویتره و رتین) تهران هستند. مطب دکتر هما طباطبایی در تهران، خیابان ولیعصر، بین میرداماد و ظفر، روبروی بیمارستان ولیعصر، برج پیروز، واحد 803 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما طباطبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188659048,02188659047 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما طباطبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما طباطبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما طباطبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما طباطبایی متخصص شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شبکیه (ویتره و رتین) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما طباطبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.