دکتر سید رضا هاشمی

دکتر سید رضا هاشمی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوپلاستی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

در مطب خدمات زیر انجام می شود:

نوار قلب ، اکوکاردیوگرافی داپلر رنگی ، تست ورزش ، هولتر ریتم و هولتر فشار خون

کد نظام پزشکی

۸۶۴۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران ، سعادت آباد میدان کاج ، ابتدای سرو شرقی ، مجتمع پایدار ، واحد 202

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۸ کاربر)

%۱۰۰
۱۸ کاربر از ۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سعادت آباد
ملاحظات

هزینه ویزیت با نوار قلب

دکتر سید رضا هاشمی
دکتر سید رضا هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا هاشمی کجا است؟
دکتر سید رضا هاشمی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید رضا هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا هاشمی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا هاشمی چه زمانی است؟
دکتر سید رضا هاشمی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا هاشمی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر سید رضا هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا هاشمیدکتر سید رضا هاشمی dr seyyed reza hashemi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سید رضا هاشمی در تهران ، سعادت آباد میدان کاج ، ابتدای سرو شرقی ، مجتمع پایدار ، واحد 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188634925,02122369367 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا هاشمی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.