دکتر اشرف علی مددی

دکتر اشرف علی مددی

کد نظام پزشکی: 29883
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
101 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اشرف علی مددی

مطب خیابان سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران، سعادت آباد، بالاتر از بولوار دریا، خیابان 37، پلاک6، طبقه3،واحد5
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر جعفر اردا
دکتر جعفر اردا
داخلی
5
(114 نظر)
804 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر محمد تلک آبادی
دکتر محمد تلک آبادی
گوارش و کبد بزرگسالان
4.5
(458 نظر)
11692 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:16 تیر 1403
دکتر کامیار امین
دکتر کامیار امین
اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)
5
(20 نظر)
370 نوبت موفق
تهران - بابل
اولین نوبت آزاد مطب:12 تیر 1403

آدرس مطب دکتر اشرف علی مددی

مطب خیابان سعادت آباد
آدرس:
تهران، سعادت آباد، بالاتر از بولوار دریا، خیابان 37، پلاک6، طبقه3،واحد5

نظرات درباره دکتر اشرف علی مددی

5
از 2 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
محمد(1403/01/20)
(1403/01/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
هنوز نرفتم پیششون
مریم(1400/11/06)
مشاوره تلفنی
(1400/11/06)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
ویزیت تلفنی عالی بود صرفه جویی در وقت و هزینه
علت مراجعه: مشاوره پزشکی

سوالات متداول راجع به دکتر اشرف علی مددی

چطور می‌توانم نوبت دکتر اشرف علی مددی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اشرف علی مددی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اشرف علی مددی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اشرف علی مددی چقدر است؟
هزینه ویزیت اشرف علی مددی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف علی مددی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اشرف علی مددی کجا است؟
دکتر اشرف علی مددی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اشرف علی مددی را ببینید.
آیا دکتر اشرف علی مددی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف علی مددی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اشرف علی مددی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اشرف علی مددی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اشرف علی مددی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اشرف علی مددی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف علی مددی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اشرف علی مددی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اشرف علی مددی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اشرف علی مددی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اشرف علی مددیدکتر اشرف علی مددی dr ashraf ali madadi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر اشرف علی مددی در تهران، سعادت آباد، بالاتر از بولوار دریا، خیابان 37، پلاک6، طبقه3،واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اشرف علی مددی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188560574,02126409490,09354635356 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اشرف علی مددی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اشرف علی مددی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اشرف علی مددی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اشرف علی مددی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اشرف علی مددی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.