دکتر آیه ترقی

دکتر آیه ترقی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
تهران

کد نظام پزشکی

115391

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ،ابتدای خیابان فرجام ، نرسیده به عادل ، پلاک 43 ، ساختمان هیراد

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آیه ترقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آیه ترقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آیه ترقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیه ترقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آیه ترقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آیه ترقی چقدر است؟
هزینه ویزیت آیه ترقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیه ترقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آیه ترقی کجا است؟
دکتر آیه ترقی 1 مطب در مطب خیابان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آیه ترقی را ببینید.
+
آیا دکتر آیه ترقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیه ترقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آیه ترقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیه ترقی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آیه ترقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آیه ترقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیه ترقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آیه ترقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آیه ترقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آیه ترقی 0 از 5 است.

درباره دکتر آیه ترقیدکتر آیه ترقی dr ayeh taraghi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر آیه ترقی در تهران ، فلکه دوم تهرانپارس ،ابتدای خیابان فرجام ، نرسیده به عادل ، پلاک 43 ، ساختمان هیراد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آیه ترقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177727685,09039853594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آیه ترقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آیه ترقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آیه ترقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آیه ترقی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آیه ترقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.