%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان صارم

بیمارستان میلاد

بیمارستان نور

کد نظام پزشکی

37706

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده شمالی، ساختمان کوثر، طبقه 3

تلفن:02166593432

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منوچهر سلطانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منوچهر سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

دکتر منوچهر سلطانی
دکتر منوچهر سلطانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منوچهر سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منوچهر سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منوچهر سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منوچهر سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت منوچهر سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منوچهر سلطانی کجا است؟
دکترمنوچهر سلطانی مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منوچهر سلطانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منوچهر سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منوچهر سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منوچهر سلطانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منوچهر سلطانی چه زمانی است؟
دکتر منوچهر سلطانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منوچهر سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منوچهر سلطانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منوچهر سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منوچهر سلطانی 5 از 5 است.

درباره دکتر منوچهر سلطانیدکترمنوچهر سلطانی dr manochehr soltani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر منوچهر سلطانی در تهران، بلوار کشاورز، بین کارگر و جمالزاده شمالی، ساختمان کوثر، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منوچهر سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166593432 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منوچهر سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منوچهر سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منوچهر سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منوچهر سلطانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منوچهر سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.