دکتر بهناز هاشمیان

دکتر بهناز هاشمیان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

87044

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز هاشمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهناز هاشمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز هاشمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز هاشمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز هاشمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز هاشمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز هاشمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز هاشمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز هاشمیان کجا است؟
دکتر بهناز هاشمیان 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهناز هاشمیان را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز هاشمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز هاشمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز هاشمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز هاشمیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز هاشمیان چه زمانی است؟
دکتر بهناز هاشمیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز هاشمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز هاشمیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهناز هاشمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز هاشمیان 0 از 5 است.

درباره دکتر بهناز هاشمیاندکتر بهناز هاشمیان dr behnaz hashemian از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر بهناز هاشمیان در تهران، تقاطع بلوار کشاورز و خیابان کارگر، ساختمان پزشکان طلوع، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز هاشمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166942512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز هاشمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز هاشمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز هاشمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز هاشمیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز هاشمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.