%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌ی پزشک

  درمان بیماریهای کبد کبد چرب سیروز هپاتیتها بیماریهای صفراوی بیماریهای گوارش درد شکم

خونریزیهای گوارشی زخم معده سوء هاضمه بواسیر شقاق وهموروئید اسهالهای مزمن سرطانهای دستگاه گوارش  

در مطب آندوسکپی کولونوسکپی آنوسکپی هموروئیدکتومی با باندالاستیک انجام میشود

همکاری در بیمارستان الزهرا بیمارستان میلاد درمانگاه کلینیک سلامت الزهرا ومطب

کد نظام پزشکی

62488

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان،خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله ، طبقه 6 ، واحد 604

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم تیموری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم تیموری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دکتر اعظم تیموری
دکتر اعظم تیموری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم تیموری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم تیموری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم تیموری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم تیموری چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم تیموری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم تیموری کجا است؟
دکتراعظم تیموری مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم تیموری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم تیموری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم تیموری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم تیموری متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم تیموری چه زمانی است؟
دکتر اعظم تیموری از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم تیموری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم تیموری چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر اعظم تیموری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم تیموری 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم تیموریدکتراعظم تیموری dr azam teymori از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر اعظم تیموری در اصفهان،خیابان شمس آبادی ، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله ، طبقه 6 ، واحد 604 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم تیموری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09138844616 ,03132242958 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم تیموری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم تیموری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم تیموری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم تیموری متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم تیموری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.