%۸۸
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۵۹۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)

اطلاعات مطب سرسبز

آدرس:

تهران،رسالت شرقی،چهارراه سرسبز،ساختمان سما،طبقه سوم،واحد 302

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین عشرتخواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین عشرتخواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۸۸
۷ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سرسبز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رامین عشرتخواه، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر رامین عشرتخواه
دکتر رامین عشرتخواه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین عشرتخواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین عشرتخواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین عشرتخواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین عشرتخواه چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین عشرتخواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین عشرتخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین عشرتخواه کجا است؟
دکتر رامین عشرتخواه 1 مطب در مطب سرسبز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین عشرتخواه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین عشرتخواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین عشرتخواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین عشرتخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین عشرتخواه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین عشرتخواه چه زمانی است؟
دکتر رامین عشرتخواه از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین عشرتخواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین عشرتخواه چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر رامین عشرتخواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین عشرتخواه 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین عشرتخواهدکتر رامین عشرتخواه dr ramin eshratkhah از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر رامین عشرتخواه در تهران،رسالت شرقی،چهارراه سرسبز،ساختمان سما،طبقه سوم،واحد 302 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین عشرتخواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177187207,02177187208 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین عشرتخواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین عشرتخواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین عشرتخواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین عشرتخواه تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین عشرتخواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.