%98
پیشنهاد(از 46 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی ارولوژی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه دوم، واحد 13

تلفن:03132222101

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا سیلانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا سیلانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 46 کاربر)

%98
45 کاربر از 46 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
  • 0-15 دقیقه
    26 نفر
  • 15-45 دقیقه
    16 نفر
  • 45-90 دقیقه
    3 نفر
  • بیش از 90 دقیقه
    1 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند.

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی عالی بودن من مادرم سنگ کلیه داشت بردیم عمل کردن الان خیلی راضی هستم اقای دکتر ممنونم خیلی زحمت کشیدی خیلی با صبر وحوصله به بیمار هاشون میرسن.

مهرآسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حرفه ای و بسیار محترم با یک نسخه خوب شدم.

جمشید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند. انشالله که داروها جواب بده.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا سیلانی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا سیلانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا سیلانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا سیلانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا سیلانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا سیلانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیلانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا سیلانی کجا است؟
دکتر محمدرضا سیلانی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا سیلانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا سیلانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیلانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا سیلانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا سیلانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا سیلانی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا سیلانی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا سیلانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا سیلانی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر محمدرضا سیلانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا سیلانی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا سیلانی



دکتر محمدرضا سیلانی dr mohammadreza silani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا سیلانی در اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان حکیم، طبقه دوم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا سیلانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132222101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا سیلانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا سیلانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا سیلانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا سیلانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا سیلانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.