%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تخصص نورولوژی

درمان سردرد، سرگیجه، تشنج، ام اس، کمردرد، ضعف، درد دست و پا، افسردگی و وسواس

در مطب نوار عصب عضله، اندامها و نوار مغز انجام می شود

همکاری با بیمارستان زهرای مرضیه

آدرس سایت: www.dr-salmanfatemi.ir

کد نظام پزشکی

۹۹۹۵۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان آمادگاه ، رو به روی داروخانه سپاهان ، ساختمان اطبا ، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سلمان فاطمی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۲ کاربر)

%۱۰۰
۱۲ کاربر از ۱۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر سلمان فاطمی
دکتر سلمان فاطمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سلمان فاطمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلمان فاطمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سلمان فاطمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سلمان فاطمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سلمان فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فاطمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سلمان فاطمی کجا است؟
دکتر سلمان فاطمی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سلمان فاطمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سلمان فاطمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سلمان فاطمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلمان فاطمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سلمان فاطمی چه زمانی است؟
دکتر سلمان فاطمی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمان فاطمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سلمان فاطمی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر سلمان فاطمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سلمان فاطمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سلمان فاطمی

دکتر سلمان فاطمی dr salman fatemi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سلمان فاطمی در اصفهان ، خیابان آمادگاه ، رو به روی داروخانه سپاهان ، ساختمان اطبا ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سلمان فاطمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132223328 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سلمان فاطمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سلمان فاطمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سلمان فاطمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سلمان فاطمی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سلمان فاطمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.