دکتر زهره طلاچیان

دکتر زهره طلاچیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

33400
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان رسالت

آدرس:

تهران،میدان رسالت،چهارراه سر سبز،جنب بانک صادرات

تلفن:02177224466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره طلاچیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره طلاچیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره طلاچیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره طلاچیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره طلاچیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره طلاچیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره طلاچیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره طلاچیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره طلاچیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره طلاچیان کجا است؟
دکتر زهره طلاچیان 1 مطب در مطب خیابان رسالت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره طلاچیان را ببینید.
+
آیا دکتر زهره طلاچیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره طلاچیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره طلاچیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره طلاچیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره طلاچیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهره طلاچیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره طلاچیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره طلاچیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره طلاچیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره طلاچیان 0 از 5 است.

درباره دکتر زهره طلاچیاندکتر زهره طلاچیان dr zohreh talachiyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زهره طلاچیان در تهران،میدان رسالت،چهارراه سر سبز،جنب بانک صادرات واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره طلاچیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177224466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره طلاچیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره طلاچیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره طلاچیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره طلاچیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره طلاچیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.