%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۲۷۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب قلهک

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو قلهک، ساختمان نوبهار، پلاک ۴

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملت
 • بانک تجارت
 • بانک سپه
 • صدا و سیما
 • کمیته امداد
 • انجمن بانوان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ندا گوگل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ندا گوگل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قلهک
دکتر ندا گوگل
دکتر ندا گوگل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ندا گوگل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا گوگل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ندا گوگل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ندا گوگل چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا گوگل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا گوگل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ندا گوگل کجا است؟
دکتر ندا گوگل 1 مطب در مطب قلهک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ندا گوگل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ندا گوگل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا گوگل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ندا گوگل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا گوگل متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ندا گوگل چه زمانی است؟
دکتر ندا گوگل از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ندا گوگل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ندا گوگل چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ندا گوگل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ندا گوگل 5 از 5 است.

درباره دکتر ندا گوگلدکتر ندا گوگل dr neda googol از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ندا گوگل در تهران، خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو قلهک، ساختمان نوبهار، پلاک ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ندا گوگل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122923067 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ندا گوگل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ندا گوگل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ندا گوگل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ندا گوگل تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ندا گوگل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.