دکتر سعید حسینی

دکتر سعید حسینی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ زانو
اصفهان
%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

کد نظام پزشکی

20539

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان دروازه شیراز

آدرس:

اصفهان،ابتدای چهارباغ بالا،روبروی استخر انقلاب،کوچه شماره 43،ساختمان پارس،واحد 4

تلفن:03136613879

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دروازه شیراز
دکتر سعید حسینی
دکتر سعید حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید حسینی کجا است؟
دکترسعید حسینی مطب خیابان دروازه شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید حسینی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید حسینی چه زمانی است؟
دکتر سعید حسینی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید حسینی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر سعید حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید حسینیدکترسعید حسینی dr said hossaini از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر سعید حسینی در اصفهان،ابتدای چهارباغ بالا،روبروی استخر انقلاب،کوچه شماره 43،ساختمان پارس،واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136613879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید حسینی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.