دکتر فرشید صادقی

دکتر فرشید صادقی

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

86602
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان همت شمالی

آدرس:

شیراز، خیابان همت شمالی، خیابان وکلا، کوچه 4، ساختمان وکلا، طبقه 3

تلفن:09176627020

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشید صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشید صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر باتجربه و صبوری هستند پسرم رفلاکس داشت حتی زیر نظر متخصص گوارش هم به نتیجه نرسیدم اما خداروشکر از زمانی که زیر نظر آقای دکتر بودم کاملا خوب شد

محمد مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با تجربه در زمینه تاخیر رشد پسرم وزن کم داشت.تجویز مکمل و شیر خشک های عالی نتیجه گرفتم.

تهمینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش اخلاق که وقت میزارن و جواب سوالها رو با حوصله میدن.

سوینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اصلا راضي نبودم با تمام احترامي كه به آقاي دكتر دارم متاسفانه نه وقت برامون گذاشتن و نه علم كافي داشتن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیییییییییی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشید صادقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشید صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشید صادقی کجا است؟
دکتر فرشید صادقی 1 مطب در مطب خیابان همت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشید صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشید صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشید صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید صادقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید صادقی چه زمانی است؟
دکتر فرشید صادقی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید صادقی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فرشید صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشید صادقیدکتر فرشید صادقی dr farshid sadeghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر فرشید صادقی در شیراز، خیابان همت شمالی، خیابان وکلا، کوچه 4، ساختمان وکلا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09176627020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید صادقی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.