%100
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج،ابتدای سرو شرقی ، ساختمان سعادت ، نیم طبقه اول، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صالح محبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صالح محبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%100
25 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مشاوره از اقای دکتر گرفتم بسیار صبور و دقیق پاسخگو بودند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با اخلاق و باشخصییت با دقت وبا حوصله به حرف مراجعه کننده ها گوش میدهند. خیلی هم با دانش و مهربان هستند.

یوسف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بنده از طریق اینترنت ایشونو پیدا کردم ، ضمنا اقای دکتر رو از هر لحاظ فوق العاده دیدم واقعا استادن تو کارشون

سیده سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون با حوصله به حرفهای مریض هاش گوش میده

امیر علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باره علمییه زیادی دارن .تجویزشون بدونه هیچگونه پیچیدگی و سردرگمی هستش.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر صالح محبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صالح محبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صالح محبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صالح محبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صالح محبی چقدر است؟
هزینه ویزیت صالح محبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صالح محبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صالح محبی کجا است؟
دکتر صالح محبی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر صالح محبی را ببینید.
+
آیا دکتر صالح محبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صالح محبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صالح محبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صالح محبی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی قاعده جمجمه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صالح محبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر صالح محبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر صالح محبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صالح محبی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر صالح محبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صالح محبی 5 از 5 است.

درباره دکتر صالح محبیدکتر صالح محبی dr saleh mohebbi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر صالح محبی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج،ابتدای سرو شرقی ، ساختمان سعادت ، نیم طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صالح محبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122079624,02122089758 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صالح محبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صالح محبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صالح محبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صالح محبی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صالح محبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.