دکتر سید امیرحسین جوادی

دکتر سید امیرحسین جوادی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

تهران

کد نظام پزشکی

91878
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب
 • فلوشیپ جراحی قاعده جمجمه

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا

تلفن:02161193009

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه خدمات درمانی سلامت
 • بیمه تکمیلی سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید امیرحسین جوادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید امیرحسین جوادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فریده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خدارو شاکرم وقتی با این بیماری مواجه شدم، خدا دکتر بزرگوار و عزیز دکتر جوادی رو سر راهم قرار دادن

منوچهر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام خدا خیرشون بده واقعا خیلی دکتر فوق العاده حرفه ای تو کارشون به نظر من پنجه طلا هستن آقای دکتر جوادی چون که جراحی ستون فقرات برام انجام دادن خیلی عالی دکترای دیگه همه نامیدم کرده بودن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب بودند.

السا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با حوصله و آرومی بودند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید امیرحسین جوادی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید امیرحسین جوادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید امیرحسین جوادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرحسین جوادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید امیرحسین جوادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید امیرحسین جوادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین جوادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید امیرحسین جوادی کجا است؟
دکتر سید امیرحسین جوادی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید امیرحسین جوادی را ببینید.
+
آیا دکتر سید امیرحسین جوادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین جوادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید امیرحسین جوادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید امیرحسین جوادی متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی قاعده جمجمه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید امیرحسین جوادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید امیرحسین جوادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید امیرحسین جوادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید امیرحسین جوادی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید امیرحسین جوادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید امیرحسین جوادی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید امیرحسین جوادیدکتر سید امیرحسین جوادی dr seyed amir hosein javadi از دکترهای متخصص جراحی قاعده جمجمه تهران هستند. مطب دکتر سید امیرحسین جوادی در تهران، بلوار کشاورز، روبروی بیمارستان امام خمینی، کلینیک یلدا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید امیرحسین جوادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02161193009 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید امیرحسین جوادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید امیرحسین جوادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید امیرحسین جوادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید امیرحسین جوادی متخصص جراحی قاعده جمجمه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی قاعده جمجمه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید امیرحسین جوادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.