دکتر محمود رشیدی

دکتر محمود رشیدی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرج

کد نظام پزشکی

36916
%97
پیشنهاد(از 85 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود رشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود رشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 85 کاربر)

%97
82 کاربر از 85 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  28 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

همسر من بمدت یکماه بود که درد شدید در پای چپ و ران ولگن داشت و تا دو قدم توان راه رفتن داشت .بالاخره بعداز کلی پرس و جو و مراجعه به پزشکان دیگر که هر کدام در حدود دو ماه اینده وقت ویزیت میداند ،توسط دکتر سقط چیان با دکتر رشیدی اشنا شدیم ،ایشان با کلی صبوری و وقت زود دادن و معاینه با صبر و حوصله و برخورد خوبشان ،نوبت عمل دیسک کمر دادند و دو روز پیش همسرم عمل شدن دست دکتر درد نکنه واقعا قدرت خدا در دستان دکترهاست ،همسرم الان حال خوبی دارن و قادر به راه رفتن هم هستند(محمدرضا )

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی بسیار مجرب و خوش برخوردی هستن.در طول یکسال درمان شدم.

ریحان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر رشیدی بسیار دکتر خوش برخورد و باحوصله و کاربلدی هستند.

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق و ماهر و فهمیده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمود رشیدی
نوبت مطب هفت تیر
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، هفت تیر، نبش لاله3، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 14:40
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود رشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود رشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود رشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود رشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود رشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود رشیدی کجا است؟
دکتر محمود رشیدی 1 مطب در مطب هفت تیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود رشیدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمود رشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود رشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود رشیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود رشیدی چه زمانی است؟
دکتر محمود رشیدی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود رشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود رشیدی چقدر است؟
تا کنون 85 نفر به دکتر محمود رشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود رشیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود رشیدیدکتر محمود رشیدی dr mahmood rashidi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرج هستند. مطب دکتر محمود رشیدی در کرج، هفت تیر، نبش لاله3، مجتمع تصویر برداری نور، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود رشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632724127 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود رشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود رشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود رشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود رشیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود رشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.