دکتر مهرنوش پورفلاح

دکتر مهرنوش پورفلاح

تخصص کودکان و نوزادان

آمل

کد نظام پزشکی

113291
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب سبزه میدان

آدرس:

آمل، سبزه میدان، ابتدای خیابان شهید قندی، جنب پاساژ فرزانه، ساختمان مهناز، طبقه دوم

تلفن:01144252594

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرنوش پورفلاح را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرنوش پورفلاح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ستیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی مهربان خوش برخورد کاربلد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرنوش پورفلاح
نوبت مطب سبزه میدان
رزرو آنلاین نوبت
آمل - آمل، سبزه میدان، ابتدای خیابان شهید قندی، جنب پاساژ فرزانه، ساختمان مهناز، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرنوش پورفلاح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرنوش پورفلاح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرنوش پورفلاح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرنوش پورفلاح چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرنوش پورفلاح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش پورفلاح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرنوش پورفلاح کجا است؟
دکتر مهرنوش پورفلاح 1 مطب در مطب سبزه میدان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرنوش پورفلاح را ببینید.
+
آیا دکتر مهرنوش پورفلاح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش پورفلاح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرنوش پورفلاح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرنوش پورفلاح متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرنوش پورفلاح چه زمانی است؟
دکتر مهرنوش پورفلاح از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرنوش پورفلاح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرنوش پورفلاح چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرنوش پورفلاح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرنوش پورفلاح 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرنوش پورفلاحدکتر مهرنوش پورفلاح dr mehrnosh pur fallah از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان آمل هستند. مطب دکتر مهرنوش پورفلاح در آمل، سبزه میدان، ابتدای خیابان شهید قندی، جنب پاساژ فرزانه، ساختمان مهناز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرنوش پورفلاح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01144252594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرنوش پورفلاح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرنوش پورفلاح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرنوش پورفلاح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرنوش پورفلاح متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرنوش پورفلاح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.