اسما فاطمی

اسما فاطمی

کارشناس ارشد روانشناسی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

37538

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اسما فاطمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از اسما فاطمی
نوبت مطب چهارراه فاطمیه
رزرو آنلاین نوبت
بندرعباس - بندرعباس، چهار راه فاطمیه، رو به روی شیرینکده، ساختمان پارسه، طبقه ۸، مرکز مشاوره اندیشه نو
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اسما فاطمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسما فاطمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اسما فاطمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اسما فاطمی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسما فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اسما فاطمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اسما فاطمی کجا است؟
دکتر اسما فاطمی 1 مطب در مطب چهارراه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اسما فاطمی را ببینید.
+
آیا اسما فاطمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسما فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اسما فاطمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسما فاطمی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اسما فاطمی چه زمانی است؟
دکتر اسما فاطمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اسما فاطمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اسما فاطمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اسما فاطمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اسما فاطمی 0 از 5 است.

درباره اسما فاطمیدکتر اسما فاطمی asma fatemi از دکترهای متخصص روانشناسی بندرعباس هستند. مطب اسما فاطمی در بندرعباس، چهار راه فاطمیه، رو به روی شیرینکده، ساختمان پارسه، طبقه ۸، مرکز مشاوره اندیشه نو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اسما فاطمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632222895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اسما فاطمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اسما فاطمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اسما فاطمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اسما فاطمی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اسما فاطمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.