%۹۸
پیشنهاد(از ۳۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کلیه ناهنجاریهای مادرزادی و اکتسابی اندامها ، لگن و ستون فقرات ،شکستگیها ،دیسک وستون فقرات ، تومور های استخوانی و بافت نرم ،آسیبهای ورزشی ،آرتروسکوپی و تعویض مفاصل(زانو ،لگن ،شانه)

کد نظام پزشکی

۱۴۰۱۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی، کوچه رحیل ۲، ساختمان پزشکان همت، طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد نبی بهرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد نبی بهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۴ کاربر)

%۹۸
۳۳ کاربر از ۳۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی
دکتر محمد نبی بهرامی
دکتر محمد نبی بهرامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد نبی بهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد نبی بهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد نبی بهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد نبی بهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد نبی بهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نبی بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد نبی بهرامی کجا است؟
دکتر محمد نبی بهرامی 1 مطب در مطب خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد نبی بهرامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد نبی بهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نبی بهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد نبی بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد نبی بهرامی متخصص ارتوپدی و جراحی استخوان و مفاصل کودکان (ارتوپدی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد نبی بهرامی چه زمانی است؟
دکتر محمد نبی بهرامی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد نبی بهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد نبی بهرامی چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر محمد نبی بهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد نبی بهرامی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد نبی بهرامیدکتر محمد نبی بهرامی dr mohammad nabi bahrami از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی بندرعباس هستند. مطب دکتر محمد نبی بهرامی در بندرعباس، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی، کوچه رحیل ۲، ساختمان پزشکان همت، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد نبی بهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09171088949 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد نبی بهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد نبی بهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد نبی بهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد نبی بهرامی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد نبی بهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.