دکتر آزاده حسینی

دکتر آزاده حسینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی-IVF
تهران

کد نظام پزشکی

101050
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران

آدرس:

تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

تلفن:02142500

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان ملاصدرا، پلاک سه، طبقه چهارم

تلفن:09020902444

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

گل نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و کاربلد و در عین حال مهربان و دلسوز تحت نظر ایشون بعد از سالها باردار شدم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آزاده حسینی
نوبت مطب کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان ملاصدرا، پلاک سه، طبقه چهارم
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 11:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده حسینی کجا است؟
دکتر آزاده حسینی 2 مطب در کلینیک مرکز باروری و درمان ناباروری مام تهران و مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده حسینی چه زمانی است؟
دکتر آزاده حسینی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده حسینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آزاده حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر آزاده حسینیدکتر آزاده حسینی dr azadeh hoseini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آزاده حسینی در تهران، خیابان شیراز جنوبی، پایین تر از همت، کوچه 68 شرقی، پلاک 6، مرکز باروری و درمان ناباروری مام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02142500 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده حسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.