%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد حاجی بیک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد حاجی بیک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد پزشک مناسب نبود

بهنیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی ،با حوصله وخوش برخورد

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاق با تجربه عالی

آوا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به دلیل تشخیص خوبشون و دقیق بودنشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد حاجی بیک
نوبت مطب ملاصدرا
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، بین معدل و اردیبهشت، ساختمان نوین فارس، طبقه۳، واحد۲۰۶
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد حاجی بیک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد حاجی بیک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد حاجی بیک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد حاجی بیک چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد حاجی بیک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد حاجی بیک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد حاجی بیک کجا است؟
دکتر احمد حاجی بیک 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد حاجی بیک را ببینید.
+
آیا دکتر احمد حاجی بیک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد حاجی بیک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد حاجی بیک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد حاجی بیک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد حاجی بیک چه زمانی است؟
دکتر احمد حاجی بیک از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد حاجی بیک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد حاجی بیک چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر احمد حاجی بیک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد حاجی بیک 4 از 5 است.

درباره دکتر احمد حاجی بیکدکتر احمد حاجی بیک dr ahmad haji beyk از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر احمد حاجی بیک در شیراز، خیابان ملاصدرا، بین معدل و اردیبهشت، ساختمان نوین فارس، طبقه۳، واحد۲۰۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد حاجی بیک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد حاجی بیک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد حاجی بیک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد حاجی بیک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد حاجی بیک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد حاجی بیک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.