ویدا رحیمی

ویدا رحیمی

کارشناس تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-1721

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب میدان جمهوری

آدرس:

اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، روبروی فضای سبز، مجتمع نگین، طیقه اول، واحد 4

تلفن:03133391550

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران ویدا رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از ویدا رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان جمهوری
اصفهان - اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، روبروی فضای سبز، مجتمع نگین، طیقه اول، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ویدا رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ویدا رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ویدا رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ویدا رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ویدا رحیمی کجا است؟
دکتر ویدا رحیمی 1 مطب در مطب میدان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ویدا رحیمی را ببینید.
+
آیا ویدا رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ویدا رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا رحیمی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ویدا رحیمی چه زمانی است؟
دکتر ویدا رحیمی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ویدا رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ویدا رحیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به ویدا رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ویدا رحیمی 0 از 5 است.
درباره ویدا رحیمی


دکتر ویدا رحیمی vida rahimi از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب ویدا رحیمی در اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، روبروی فضای سبز، مجتمع نگین، طیقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ویدا رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133391550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ویدا رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ویدا رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ویدا رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ویدا رحیمی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ویدا رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.