محمدحسن طاهری فرد

محمدحسن طاهری فرد

کارشناس تغذیه

قم

کد نظام پزشکی

ت-5331

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب عطاران

آدرس:

قم، عطاران، بین کوچه 1 و 7، جنب داروخانه دکتر قاسم لو، ساختمان لوزان، واحد 2

تلفن:02532922795

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران محمدحسن طاهری فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از محمدحسن طاهری فرد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب عطاران
قم - قم، عطاران، بین کوچه 1 و 7، جنب داروخانه دکتر قاسم لو، ساختمان لوزان، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت محمدحسن طاهری فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسن طاهری فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد محمدحسن طاهری فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت محمدحسن طاهری فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسن طاهری فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل محمدحسن طاهری فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب محمدحسن طاهری فرد کجا است؟
دکتر محمدحسن طاهری فرد 1 مطب در مطب عطاران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل محمدحسن طاهری فرد را ببینید.
+
آیا محمدحسن طاهری فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن طاهری فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
محمدحسن طاهری فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسن طاهری فرد متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد محمدحسن طاهری فرد چه زمانی است؟
دکتر محمدحسن طاهری فرد از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل محمدحسن طاهری فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از محمدحسن طاهری فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به محمدحسن طاهری فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی محمدحسن طاهری فرد 0 از 5 است.
درباره محمدحسن طاهری فرد


دکتر محمدحسن طاهری فرد mohammad hasan taheri fard از دکترهای متخصص تغذیه قم هستند. مطب محمدحسن طاهری فرد در قم، عطاران، بین کوچه 1 و 7، جنب داروخانه دکتر قاسم لو، ساختمان لوزان، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب محمدحسن طاهری فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02532922795 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام محمدحسن طاهری فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی محمدحسن طاهری فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط محمدحسن طاهری فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از محمدحسن طاهری فرد متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد محمدحسن طاهری فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.