دکتر محمود نقوی

دکتر محمود نقوی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

84026
%100
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماری چشم

در مطب انجام پلاسما و انجام عمل شالازیوم انجام عمل ناخنک و تجویز عینک انجام می شود

همکاری با بیمارستان بهمن کلینیک نور و رازی و حکیم بیمارستان نگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج،بعد از نیایش ، کوچه 23 ، پلاک 2 ، طبقه 4

تلفن:02122223015

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود نقوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود نقوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%100
19 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ام لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتری که با حوصله به مشکلات و نوع دردهای بیمار گوش میکنن و برای آنها به بیمار توضیح میدن باعث اطمینان و آرامش ذهنی برای بیمار میشه و در خیلی از موارد بدون تجویز دارو باعث خوب شدن بیمار از لحاظ روانی می‌گردند.دکتر نقوی علاوه بر دانش و تخصص بسیار بالا دارای این خصوصیت شایسته می‌باشند و ایشان را از خیلی از پزشکان دیگر متمایز میکند.رفتار ایشان باید سر لوحه خیلی از پزشکان دیگر این سرزمین قرار گیرد.

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چند نفر از دوستان توسط ایشون عمل انجام دادن و خیلی از آقای دکتر تعریف و ابراز رضایت میکنن فقط یک چیزی که برای بنده جای سوال شد اینکه آقای دکتر چرا خودشون عینکی هستند؟!

فروغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بینهایت باسواد و با تجربه بسیار راضی هستم

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر حاذقی هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی بود از همه لحاظ و واقعا من به شخصه خیلی ازشون راضی هستم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمود نقوی
نوبت مطب خیابان سعادت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج،بعد از نیایش ، کوچه 23 ، پلاک 2 ، طبقه 4
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 22 آذر ساعت 19:50
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود نقوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود نقوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود نقوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود نقوی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود نقوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نقوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود نقوی کجا است؟
دکتر محمود نقوی 1 مطب در مطب خیابان سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود نقوی را ببینید.
+
آیا دکتر محمود نقوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نقوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود نقوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود نقوی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود نقوی چه زمانی است؟
دکتر محمود نقوی از روز چهارشنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود نقوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود نقوی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر محمود نقوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود نقوی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود نقویدکتر محمود نقوی dr mahmod naghavi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمود نقوی در تهران، سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج،بعد از نیایش ، کوچه 23 ، پلاک 2 ، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود نقوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122223015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود نقوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود نقوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود نقوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود نقوی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود نقوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.