%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارولوژی ترمیمی  

ناباروری سنگ های کلیه بیماری های پروستات سرطان های ادراری آسیب ها وتنگی های مجرا 

در مطب سونوگرافی انجام می شود

همکاری با بیمارستان میلاد تهران ( انجام کلیه اقدامات درمانی و جراحی در این بیمارستان برای بیماران با بیمه تامین اجتماعی رایگان 

است ) بیمارستان گاندی ، بیمارستان محب کوثر ،بیمارستان عرفان نیایش  

کد نظام پزشکی

67229

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان تهرانپارس

آدرس:

تهران ، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام ،ساختمان اطلس،پلاک 31،طبقه اول، واحد ا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاوه سلطان زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاوه سلطان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان تهرانپارس
دکتر کاوه سلطان زاده
دکتر کاوه سلطان زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه سلطان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه سلطان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه سلطان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه سلطان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه سلطان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه سلطان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه سلطان زاده کجا است؟
دکترکاوه سلطان زاده مطب خیابان تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کاوه سلطان زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه سلطان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه سلطان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه سلطان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه سلطان زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه سلطان زاده چه زمانی است؟
دکتر کاوه سلطان زاده از روز شنبه 3 دی بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه سلطان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه سلطان زاده چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر کاوه سلطان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه سلطان زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه سلطان زادهدکترکاوه سلطان زاده dr kaveh soltan zade از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر کاوه سلطان زاده در تهران ، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام ،ساختمان اطلس،پلاک 31،طبقه اول، واحد ا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه سلطان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177741623 , 09376899683 , 02177719244 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه سلطان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه سلطان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه سلطان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه سلطان زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه سلطان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.