دکتر محمد شهسواری

دکتر محمد شهسواری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

67633

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان تهران پارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، فلکه دوم،ابتدای فرجام، جنب تالار یاس نو،پلاک 25،طبقه اول،واحد1

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد شهسواری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد شهسواریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد شهسواری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد شهسواری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد شهسواری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد شهسواری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد شهسواری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شهسواری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد شهسواری کجا است؟
دکتر محمد شهسواری 1 مطب در مطب خیابان تهران پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد شهسواری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد شهسواری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شهسواری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد شهسواری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد شهسواری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد شهسواری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد شهسواری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شهسواری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد شهسواری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد شهسواری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد شهسواری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد شهسواریدکتر محمد شهسواری dr mohammad shahsavari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمد شهسواری در تهران، تهرانپارس، فلکه دوم،ابتدای فرجام، جنب تالار یاس نو،پلاک 25،طبقه اول،واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد شهسواری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177293393,02177298482 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد شهسواری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد شهسواری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد شهسواری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد شهسواری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد شهسواری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.