دکتر طاهره محمودزاده

دکتر طاهره محمودزاده

کد نظام پزشکی: 36890
5 (1 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
23 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر طاهره محمودزاده

مطب خیابان نارمک
آدرس: تهران - تهران ،نارمک، چهارراه سرسبز، ساختمان پزشکان سرسبز
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر عاطفه ابراهیمی
دکتر عاطفه ابراهیمی
زنان، زایمان و نازایی
4.9
(129 نظر)
2177 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر صدیقه برنا
دکتر صدیقه برنا
زنان، زایمان و نازایی
4.8
(64 نظر)
725 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر فاطمه بختیاری قلعه
دکتر فاطمه بختیاری قلعه
زنان، زایمان و نازایی
4.9
(93 نظر)
1462 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403

نظرات درباره دکتر طاهره محمودزاده

5
از 1 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
طناز(1399/09/26)
نوبت دهی مطب
(1399/09/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
تشخیص عالی و اخلاق فوق العاده
علت مراجعه: مشاوره پزشکی

سوالات متداول راجع به دکتر طاهره محمودزاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره محمودزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره محمودزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره محمودزاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر طاهره محمودزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره محمودزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره محمودزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر طاهره محمودزاده کجا است؟
دکتر طاهره محمودزاده 1 مطب در مطب خیابان نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره محمودزاده را ببینید.
آیا دکتر طاهره محمودزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره محمودزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر طاهره محمودزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره محمودزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره محمودزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره محمودزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره محمودزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره محمودزاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر طاهره محمودزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره محمودزاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر طاهره محمودزادهدکتر طاهره محمودزاده dr tahereh mahmodzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر طاهره محمودزاده در تهران ،نارمک، چهارراه سرسبز، ساختمان پزشکان سرسبز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره محمودزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177224632 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره محمودزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره محمودزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره محمودزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره محمودزاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره محمودزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.